Kontakt

STABAU GmbH & Co. KG founded on steel

Am Waldbad
04932 Röderland OT Haida
Niemcy

telefon: +49 (0) 35341 / 26-0
fax: +49 (0) 35341 / 26-18
e-mail: info@stabau.de

Start Nawigacja

W większości nawigacji GPS należy wpisać następujące dane:
Miasto: Bad Liebenwerda
Ulica: Am Waldbad

Czas ładowania Spedycja/ciężarówka

Poniedziałek: godz. 07.00 – 15.00
Wtorek: godz. 07.00 – 15.00
Środa: godz. 07.00 – 15.00
Czwartek: godz. 07.00 – 15.00
Piątek: godz. 07.00 – 13.30
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte

Dystrybucja

Steffen Pohlan

telefon: +49 (0) 35341 / 26-13
telefon: +49 (0) 173 / 38 66 190
e-mail: pohlan@stabau.de

Sven Jackstin

telefon: +49 (0) 35341 / 26-12
telefon: +49 (0) 174 / 94 35 289
e-mail: jackstin@stabau.de

Rico Hellriegel

telefon: +49 (0) 35341 / 26-26
telefon: +49 (0) 172 / 34 89 655
e-mail: hellriegel@stabau.de

Jana König

telefon: +49 (0) 35341 / 26-55
e-mail: koenig@stabau.de

Susanne Kindler

telefon: +49 (0) 35341 / 26-11
e-mail: kindler@stabau.de

Christin Schmidt

telefon: +49 (0) 35341 / 26-11
E-Mail: schmidt@stabau.de

Kierownictwo firmy

Jens Rehhahn

telefon: +49 (0) 35341 / 26-16
telefon: +49 (0) 172 / 97 98 979
e-mail: rehhahn@stabau.de

Matthias Müller

telefon: +49 (0) 35341 / 26-14
telefon: +49 (0) 172 / 97 77 602
e-mail: mueller@stabau.de

Dyspozycje

Nicole Bothe

telefon: +49 (0) 35341/ 26-17
e-mail: bothe@stabau.de

Doreen Atlas

telefon: +49 (0) 35341/ 26-31
e-mail: atlas@stabau.de

Rozliczanie najmu

Ines Gaebel

telefon: +49 (0) 35341/ 26-27
e-mail: gaebel@stabau.de

Bettina Zukunft

telefon: +49 (0) 35341/ 26-24
e-mail: zukunft@stabau.de

Księgowość

Kathleen Hering

telefon: +49 (0) 35341/ 26-29
e-mail: hering@stabau.de

Andrea Weise

telefon: +49 (0) 35341/ 26-15
e-mail: weise@stabau.de

Diana Strehler

telefon: +49 (0) 35341/ 26-25
e-mail: strehler@stabau.de

Jana Köhler

telefon: +49 (0) 35341/ 26-32
e-mail: koehler@stabau.de

Magazyn/technika/personel

Carsten Donath

telefon: +49 (0) 35341/ 26-22
telefon: +49 (0) 162/ 76 90 543
e-mail: donath@stabau.de

Mathias Kluth

telefon: +49 (0) 35341/ 26-22
telefon:  +49 (0) 172/ 34 98 308
e-mail: kluth@stabau.de

Przetwarzanie danych/organizacja

Steffen Riese

Manfred Geister

telefon: +49 (0) 35341/ 26-43
e-mail: geister@stabau.de

Public Relations/Kadry

Axel Spillmann

telefon: +49 (0) 35341/ 26-57
telefon: +49 (0) 162/ 29 65 192
e-mail: spillmann@stabau.de

inspektor ochrony danych