Stal, której potrzebujesz.

Stal dla każdego projektu.

Stal dostarczana na cały świat.

Nasi klienci to nasza specjalność.

Pomimo tego, że stal jest wystandaryzowana – współpraca klientami nie jest. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i doradzamy każdemu klientowi indywidualnie, optymalizując rozwiązania produktowe dla danego projektu i zapewnimy sprawną realizację logistyczną. Zapewnią to nie tylko nasi współpracownicy w firmie, ale też cała grupa STABAU.

STABAU w liczbach

1995 założenie firmy pod nazwą STABAU GmbH & Co. KG founded on steel w Dohna/Saksonia. Od 2001 r. siedziba firmy w Röderland/Brandenburgia.

Spółkami zależnymi są STABAU Tiefbauservice GmbH i STABAU Verbau GmbH. Spółka STABAU founded on steel ma też udziały w Hirnböck STABAU GmbH.

Od 2013 r. jesteśmy reprezentowani przez oddziały w północno-zachodnich Niemczech oraz w północnej i południowej Polsce.

W 2016 r. otwarto biuro dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii, a w 2017 roku ze specjalizacją w zakresie projektów międzynarodowych inny obiekt w Nadrenii-Westfalii, Niemcy.

W 2016 r. otwarto oddział w Wielkiej Brytanii. Grupa firm STABAU ma do dyspozycji 50 000 ton szeroko stosowanych wyrobów stalowych stosowanych w budownictwie.

W grupie firm STABAU zatrudnionych jest 87 osób.